یک باور انگیزه بخش زندگی

مهم نیست چه گذشته ای داشته اید، شما آینده ای بی نقص خواهید داشت.

انسان ها منحصر به فردند ما تنها گونه ای هستیم که می توانیم جریان زندگیمان را کاملا عوض کنیم . مورچه ها هم نمی توانند ؛سوسمارها و شیرها هم اگر یک غاز بخواهد زمستان به جای غرب به جنوب پرواز کند،نمی تواند.حیوانات ، کلا از طرف محرک هایی که در کد ژنتیکی شان نوشته شده است کنترل می شوند ولی ما فرق می کنیم به عنوان یک انسان اگر داستان زندگیتان را تا حالا دوست ندارید می توانید بیندازیدش دور و یکی جدیدش را بنویسید.

از هرکسی که در زندگی به موفقیت بالایی رسیده بپرسید ؛ همه شان یک نقطه ی عطف تاثیرگذار داشته اند؛وقتی یک تصمیم واضح و سفت و سخت گرفته انداز آن موقع به بعد زندگیشان هیچ وقت مثل قبل نبوده است آن ها یک خط نمادین روی ماسه کشیده اند و عادتهای گذشته شان را از دیدگاه جدید نسبت به خودشان و آن زندگی که می خواهند به سرانجام برسانند،جدا کرده اند.بعضی ها این نقطه عطف را در ۱۵ سالگی به وجود آورده اند بعضی ها هم در ۵۰ سالگی بعضی ها این کار را چند بار در عمرشان کرده اند و بعضی ها هم هیچ وقت انجام اش نداده اند.

 

چالش من برای شما این است؛همین حالا نقطه عطف تان را بسازید.

 

امسال ، این ماه،امروز ، این لحظه ؛ کاری که تا حالا انجام داده اید فقط بخش کوچکی است از چیزی که واقعا برای تان ممکن است شما خیلی قدرتمندتر ،تواناتر و با استعدادتر از چیزی هستید که به خودتان اجازه داده اید ، باشید . تنها چیزی که از والاترین چشم اندازتان به یندگی ، جدای تان می کند، جرات است. جرات تان را جمع کنید تا اعلام کنید:امسال،نقطه ی عطف شماست.

یک تصمیم بگیرید. وقتی ساعت تحویل ، سال بعد را نشان داد، می توانید به این لحظه و این سال به عنوان نقطه ی عطف اساسی تان برای رسیدن به زندگی رویایی که از آن لذت می برید نگاه کنید.

 

چگونه برنامه هامون را اجرا کنیم؟

هر قدم از برنامه تان یک لایه جدید از کیک است. خیلی مهم است که قبل از رفتن به مرحله ی بعد ، هر قدم را تکمیل کنید.اگر قبل از کامل شدن کیک روی آن خامه اضافه کنید خراب می شود برنامه تان هم اینجوری است.حالا بگذارید هشداری دهم شاید هیجان زده شده باشید و بخواهید برنامه ی بهترین سالتان را بچینید ولی زندگی  سختی های خودش را دارد  احتیاج خواهید داشت که دائم خودتان را مجبور کنید برای این کار زمان بخرید بعد به سیستم هفتگی مدیریت دستاوردها وفادار بمانید. این مهارت اصلی برای موفقیت است پس اگر این کار را نکنید نتیجه ای نمی گیرید نمی توانم ساده تر از این به شما بگویم این جور نباشید که از این فرآیند جا بمانید و بعد شکایت کنید که زندگیتان آن طوری که می خواستید و فکرش را می کردید نیست همین است و همین نیاز دارید کار کنید با من همراه باشید خیلی ساده است و انجام دادنش پیچیده نیست مطمئنا ساده تر از بهانه تراشی است و می گوید چرا از پتانسیل های تان دست کشیده اید و همچنان با رنج و نارضایتی زندگی می کنید؟